KATALÓG

Nitovačky a nitouťahovačky

V našej ponuke nájdeme dobre známe nitovacie náradie značky POP/AVDEL a LOBSTER:

- hydraulické, pneumatické, batériové a ručné nitovacie nástroje;

- pneumatické, batériové a ručné nitouťahovačky;

- automatické nitovacie stanice;

- nitovačky s rýchlym osádzaním, tzv. speed fastening;

- nity a nitovacie matice.

 

Akumulátorové nitovačky pre slepé nity (v rozmedzí od 2,4 - 6,4 mm), ktoré máme v našej ponuke (modely PB2500, PB3400, R1B1 a R1B2) sú efektívne, ľahké, vybavené lítium-iónovou batériou a bezkartáčovým motorom. Sú ideálne pre aplikácie, kde je potrebná mobilita a ergonómia. Ďalšou výhodou tohto riešenia je odstránenie pneumatického napájania, čo prispieva k zníženiu nákladov, hluku, ako aj k zlepšeniu bezpečnosti a hygieny práce.

 Pre ťažšiu a nepretržitú prácu odporúčame použiť pneumatické nitovačky z našej ponuky - modely ProSetXT1, ProsetXT2, ProSetXT3, ProSetXT4, R1A1 a R1A2. Tieto nástroje sa vyznačujú vysokým pomerom výkonu a hmotnosti, ľahkou konštrukciou, ľahkou manipuláciou a prevádzkou, ako aj spoľahlivým a rýchlym pracovným cyklom. Podrobné technické údaje o všetkých náradiach, ktoré ponúkame, nájdete v priložených materiáloch.

 Pre montáž nitovacích matic M3-M10 ponúkame jeden z najlepších strojov na trhu - pneumatický hydraulický nástroj ProSert XTN20 s pružným nastavením skoku a ťažnej sily. Kombinácia svetovej triedy inovácií POP/Avdel nám umožnila získať rýchly a ľahký nástroj s vysokou pevnosťou, odolnosťou, dokonalou ergonómiou a optimálnou flexibilitou - v reakcii na najnovšie a najvyššie štandardy výroby náradia. Patentovaná technológia obidvoch prevádzkových režimov poskytuje vyššiu efektivitu a zlepšuje návratnosť investícií vďaka najnižším nákladom na inštaláciu počas jedného montážneho cyklu. Pre väčšie nitovacie matice (M12) ponúkame veľmi silný a robustný nástroj N1A2.

Katalogy a letáky: