KATALÓG

Akumulátorové mechanické montážne skrutkovače

Naše špičkové akumulátorové skrutkovače s mechanickými spojkami sa používajú vo všetkých výrobných segmentoch, ktoré vyžadujú presné utiahnutie skrutky s presným uťahovacím momentom (<10%).

V súčasnosti sú v našej ponuke dostupné modely pokrývajúce momenty v rozmedzí od 0,5 - 60 Nm, vo verziách pištoľových, uhlových a priamych (dodatočne môžeme do náradia zaadaptovať špeciálne hlavice). K dispozícii sú náradia s modulmi na bezdrôtový prenos dát, vďaka ktorým má používateľ možnosť monitorovania procesu uťahovania, čo vedie k úplnému odstráneniu uťahovania so statusom NOK.

V porovnaní s tradičnými elektrickými a pneumatickými skrutkovačmi umožnujú akumulátorové skrutkovače výrazné výhody. Opomenúc nízkej hmotnosti a malých rozmerov, poskytuje toto náradie plnú bezpečnosť obsluhy, čo je veľmi dôležitý faktor, ak vezmeme do úvahy súčasné normy v tejto oblasti. V priemyselných spoločnostiach je elektrické akumulátorové náradie znakom pokroku, pretože umož�?ujú väčšiu slobodu a nezávislosť pri práci a odstra�?ujú potrebu pneumatického systému, ktorý sa priamo premietne do úspor vo výrobnom procese.

Výhody akumulátorových skrutkovačov nie sú len presná spojka, nízka hmotnosť a široký rozsah krútiaceho momentu - existuje aj niekoľko ďalších funkcií, ako napríklad regulácia otáčok motora v niekoľkých krokoch, blokovanie opätovného utiahnutia, funkcia pomalého štartu alebo zastavenia, či kontrola stavu nabitia batérie.

Z tohto hľadiska zastupujeme na Slovensku dvoch svetových lídrov na trhu akumulátorových skrutkovačov - MAKITA a FEIN. Vďaka mnohoročnej spolupráci s týmito spoločnosťami a veľmi dobrej logistickej a technickej podpore zabezpečujeme okamžité doručenie, záručný a pozáručný servis, bezplatné testovanie na výrobnej linke, ako aj pravidelné prezetácie nových produktov a zlepšenie procesu napínania.

Katalogy a letáky: