KATALÓG

Príslušenstvo k montážnemu náradiu

Okrem samotných uťahovacích nástrojov ponúkame širokú škálu príslušenstva, od rôznych typov koncoviek, adaptérov a špeciálnych hláv, až po prívodné hadice, konektory alebo systémy na usporiadanie pracoviska.

APEX a KOKEN sú dve najznámejšie značky priemyselných koncoviek, ktoré spĺ�?ajú najvyššie požiadavky na kvalitu. Už dlhé roky poskytujeme produkty týchto spoločností automobilovému priemyslu a iným priemyselným odvetviam, kde existujú vysoké štandardy umož�?ujúce zostavenie náradia v montážnom procese.

Na požiadanie zákazníka je možnosť výroby špeciálnych koncoviek v neštandardných rozmeroch.

 V našej ponuke nájdete okrem iného:

- bity určené na prácu s ručnými a mechanickými skrutkovačmi

- násadky pre metrické a palcové skrutky, tiež vo verzii s magnetom

- úchyty, predĺženia a adaptéry používané ako medzikusy

 

Na utiahnutie prvkov, ktoré sú vystavené poškodeniu, sú určené krytované násadky a bity. Vysoko kvalitný materiál, z ktorého bol vyrobený kryt, sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči oderu a mechanickému poškodeniu, čo zabezpečuje dlhodobé používanie a spoľahlivosť.

Špeciálne hlavice LUBBERING sú vhodné tam, kde nie je možné alebo je problematické utiahnutie skrutky alebo matice so štandardnou hlavicou. Vďaka špeciálnym adaptérom môžu byť tieto hlavice namontované na akýkoľvek nástroj pohá�?aný elektricky alebo pneumaticky a typ násadky upravený pre vašu aplikáciu. V závislosti od potrieb používame uhlové hlavice (Basic) alebo rovné (In-line), v uzavretej verzii (priblíženie k matici zospodu alebo zhora) alebo otvorené (ak nie je prístup k matici zospodu alebo zhora, napr. brzdové vedenia).

 V tejto sekcii nájdete tiež katalóg príslušenstva pre priemyselné náradie od spoločnosti SPIRALFLEX a CEJN, ako napríklad:

- pneumatické hadice

- rýchlospojky a zástrčky

- stanice na prípravu vzduchu

- automatické navíjače

- fúkacie pištole

Katalogy a letáky: