O FIRME

Všeobecné informácie

Ponúkame produkty a riešenia pre širšie procesy priemyselnej montáže.

Okrem hlavnej činnosti, ktorou je predaj priemyselného náradia a elektronáradia, sa naša firma prostredníctvom Oddelenia Automatiky zaoberá tiež: projektovaním a konštruovaním montážnych, riadiacich a tiež kontrolných pracovísk, obsluhou priemyselných riadiacich jednotiek a komplexným zariadením montážnych liniek. Máme tiež zariadenia na vykonávanie kalibrácií náradia v súlade s normami ČSN/ISO/DIN. V sídle firmy je tiež predaj?a náradia, kde ponúkame náradie ako pre profesionálov, tak aj pre súkromných užívateľov.

Ako jeden z najväčších dodávateľov priemyselného náradia na trhu vyberáme do svojej ponuky produkty s najvyššou opatrnosťou. Z toho dôvodu spolupracujeme len s tými najlepšími a najspoľahlivejšími výrobcami náradia na svete. Vďaka našej vloženej práce sú tieto spoločnosti ochotné podporovať nás a udeľovať autorizácie alebo dokonca aj exkluzivitu na predaj svojich výrobkov.

Odporúčame Vám, aby ste sa zoznámili s našou ponukou. Na našej webovej stránke sme pre Vás pripravili jednoduchý prístup k informáciám či už podľa kategórií produktov alebo podľa výrobcov, ktorých zastupujeme. V prípade záujmu o špecifické náradie alebo riešenie sa obráťte na nášho obchodného zástupcu. Radi sa s Vami stretneme ohľadom diskutovania, prezentovania a tiež testovania náradia, o ktoré máte záujem.

Vďaka dlhoročných skúseností na trhu priemyselného náradia a tiež zrealizovaných úspešných projektov sme vnímaný ako kompetentný a spoľahlivý partner. Preto s nami spolupracuje veľa významných výrobcov v Poľsku, Českej republike a na Slovensku. Počas našeho viac ako 20 ročného pôsobenia na trhu sme získali množstvo certifikátov a ocenení, a zoznam našich spokojných zákazníkov neustále rastie. Dodávame hlavne pre priemysel:

  •  Automobilový (FCA, VW, GM, KIA, PSA, ŠKODA, HYUNDAI, MOBIS, DYMOS, TPCA, TOYOTA, MAN, VOLVO, SOLARIS, DENSO, DELPHI, VALEO, LEAR, SITECH, TRW, FAURECIA, JOHNSON CONTROLS, NSK, MAGNA, NEXTEER, BORG WARNER, WABCO, POLARIS, VALMET, AUTOLIV, BREMBO, BITRON, HELLA, TATRA, CNH, ZETOR, IVECO, SAS, INALFA)
  •  Letecký (UTC, PRATT WHITNEY, GOODRICH, MTU, MEYER, SIKORSKY, EADS, AERO VODOCHODY, LATECOERE, SAFRAN, GARNER AEROSPACE, JOBAIR, EVEKTOR, CSA, ZLIN, AUSTRIAN TECHNIC, AVIO)
  • Železničný (BOMBARDIER, ALSTOM, PESA, NEWAG, ŠKODA, ŽOS)
  • Elektronický a elektrotechnický (GE, HAGER POLO, ROCKWELL, LG, SHARP, DELL, TOSHIBA, PENTAIR, SCHNEIDER, PHILIPS, PANASONIC, FOXCONN, FLEXTRONICS, SIEMENS, SHIMANO)
  • Domácnosť (BOSCH, INDESIT, ELECTROLUX, SAMSUNG, WHIRLPOOL, MIELE, VAILLANT)
  • Zbrojársky a strojársky (m.in.. HSW, BUMAR, JELCZ, THYSSENKRUPP)
  • Sanitárny, zdravotnícky, hydraulický (VALVEX, DANFOSS, HERZ, CERSANIT, FAMED, MBL, POLPHARMA, WEBER)

Srdečne Vás pozývame k spolupráci!