×

Nitovacie stroje a skrutkovače

Výrobcovia:

www.hermestools.eu/?strona=producent&id=40
www.hermestools.eu/?strona=producent&id=20
www.hermestools.eu/?strona=producent&id=24
www.hermestools.eu/?strona=producent&id=15

Rozsah ponuky: 

  • moderné nitovacie stroje a nitovačky s riadením procesu;
  • pneumatické, akumulátorové a ručné nitovacie stroje;
  • pneumatické, akumulátorové a ručné nitovacie stroje;
  • špeciálne náradie na upev�?ovanie nitov a nitovacích matíc, napr. systém "speed fastening";
  • automatické podávače nitov a nitovacie stanice;
  • stroje na upev�?ovanie nitov a nitovacích matíc.

Moderné batériové stroje na upev�?ovanie nitov a nitovacích matíc od spoločnosti HS-Technik sú revolučným produktom na trhu, ktorý umož�?uje plnú kontrolu nad procesom nitovania rovnako ako uťahovacie nástroje (EC). Série nitovacích strojov RivBee a NutBee sa vyznačujú jednoduchým počítaním nitov a pokročilejšími funkciami, ako je snímanie čiarových kódov, ovládanie sily a zdvihu upnutia a komunikácia s externou riadiacou jednotkou na programovanie a zber údajov o procese nitovania.

Pneumatické nitovacie stroje STANLEY ENGINEERED FASTENING POP/AVDEL ProSet (XT1, XT2, XT3, XT4) a LOBSTER R1A1 a R1A2 firmy to narzędzia przemysłowe dedykowane do ciągłej pracy produkcyjnej. Nitownice przez nas oferowane charakteryzuje duży stosunek siły do masy, lekka konstrukcja, łatwa obsługa użytkowania i serwisowania oraz niezawodny i szybki cykl pracy.

Akumulátorové nitovacie stroje na montáž vylamovacích nitov (rozsah 2,4 - 6,4 mm), ktoré ponúkame (POP/AVDEL PB2500 a PB3400 a LOBSTER R1B1 i R1B2) sú výkonné, ľahké, vybavené lítium-iónovou batériou a bezkartáčovým motorom. Sú ideálne pre aplikácie, kde sa vyžaduje mobilita a ergonómia. Ďalšou výhodou je eliminácia pneumatického pohonu, čo prispieva k zníženiu nákladov a hlučnosti, ako aj k vyššej bezpečnosti, ergonómii a zvýšenej mobilite použitia.

Na montáž nitovacích matíc sa používajú nitovacie stroje a my ponúkame jeden z najlepších strojov na trhu – ProSert XTN20, pneumaticko-hydraulický nástroj s flexibilným nastavením zdvihu a ťažnej sily (od M3 do M10). Kombináciou inovácií svetovej úrovne značiek POP a AVDEL vznikol rýchly a ľahký nástroj s vysokou silou, odolnosťou, vynikajúcou ergonómiou a optimálnou flexibilitou - ako odpoveď na najnovšie a najvyššie štandardy vo výrobe nástrojov. Patentovaná dvojrežimová technológia poskytuje zvýšenú produktivitu, čím sa zlepšuje návratnosť investícií vďaka najnižším nákladom na inštaláciu na jeden montážny cyklus. Pre väčšie nitovacie matice (M12) naopak ponúkame veľmi silný a robustný nástroj LOBSTER N1A2.

Dopĺ�?ajú ich špeciálne nástroje na osadzovanie nitov a nitovacích matíc, ako napríklad známy systém AVDEL "speed fastening" (modely radu 753), automatické nitovacie stanice, podávač nitov LOBSTER ARF800 alebo nástroje so špeciálnymi hlavami a vertikálne nitovacie stroje, ako napríklad LOBSTER ARV-015. Ponúkame tiež najlepšie nity a nitovacie matice vo svojej triede, štandardné aj špeciálne, v maloobchodných aj veľkoobchodných množstvách (vrátane možnosti udržiavania zásob). 

Pre montážny proces v leteckom priemysle ponúkame špičkové nitovacie zariadenia od spoločnosti RECOULES (ručné nitovacie stroje série RB s čeľusťami C-Yoke, Aligator a špeciálne prevedenia). Vďaka presnosti prevádzky, jednoduchému používaniu, spoľahlivosti a trvanlivosti sú tieto nástroje nepostrádateľné v každom závode vyrábajúcom komponenty pre letecký priemysel. Kefy používané na čistenie otvoru pre nity od zvyškov farby, nečistôt, hrdze a iných prvkov, ktoré vznikli pri zhotovovaní otvoru, sú tiež veľmi obľúbené a majú medzi používateľmi veľmi dobrú povesť. Použitie vodiaceho pilota výrazne zvyšuje bezpečnosť používateľa a zabezpečenie pozitívneho elektrického kontaktu eliminuje vznik statickej elektriny.

Podrobné informácie o ponúkaných nástrojoch a riešeniach nájdete v priložených materiáloch.Katalógy:

Letáky:

Prezentácie:

Filmy:

HS-TECHNIK film Nitovačka RivBee
HS-TECHNIK film Nitovačka NutBee
POP AVDEL film PB2500 Smart
POP AVDEL film ProSet XTN20
POP AVDEL film Speed fastening
LOBSTER film Pneumatické nitovacie stroje N1A2
LOBSTER film Pneumatické nitovacie stroje R1A1, R1A2
LOBSTER film Nitovacie stroje R1B1, R1B2
LOBSTER film Nitovacie stroje R2B1
HS-TECHNIK film RoboRiv - Nástroj na nastavovanie nitovacích matíc
KVL film TQR203P Modul rádiového vysielača pre nitovacie stroje