×

Skrutkovače a príslušenstvo spojky

Výrobcovia:

www.hermestools.eu/?strona=producent&id=2
www.hermestools.eu/?strona=producent&id=34
www.hermestools.eu/?strona=producent&id=7
www.hermestools.eu/?strona=producent&id=36
www.hermestools.eu/?strona=producent&id=35
www.hermestools.eu/?strona=producent&id=40

Rozsah ponuky:

  • akumulátorové skrutkovače s programovaním;
  • akumulátorové skrutkovače s rádiovou komunikáciou;
  • viac slotové nabíjačky, nabíjacie stanice a testery pre všetky typy akumulátorov montážneho náradia;
  • výmeny akumulátorov všetkých výrobcov a repasovanie.

Akumulátorové skrutkovače s mechanickou spojkou sa používajú vo všetkých segmentoch výroby, ktoré vyžadujú presné uťahovanie skrutiek s presne definovaným krútiacim momentom (presnosť MAKITA DFL a DFT, FEIN Accutec a Cleco CellClutch pokrývajú rozsah krútiaceho momentu od 0,5 do 65 Nm a dodávajú sa v pištoľovej, uhlovej a priamej verzii, pričom k náradiu môžeme prispôsobiť aj špeciálne hlavice (LüBBERING). Výhodou akumulátorových montážnych skrutkovačov nie je len presná rozpojovacia spojka, nízka hmotnosť a široký rozsah krútiaceho momentu - k dispozícii je aj množstvo ďalších funkcií, ako napríklad možnosť nastavenia otáčok, smeru a uhla otáčania, ako aj času v niekoľkých krokoch uťahovania, poistka opätovného uťahovania, funkcia pomalého rozbehu alebo zastavenia alebo počítadlo použitia spojky a spúšte.

Jednoduché skrutkovače spojky dopĺ�?a rádiový komunikačný modul, ktorý je zodpovedný za bezdrôtový prenos údajov, čo umož�?uje používateľovi dohliadať na proces uťahovania, čím sa úplne eliminujú stavové spojenia NOK. Skrutkovače môže vo vhodnom okamihu spustiť aj PLC, napr. po vykonaní iných operácií v danej výrobnej sérii.

Nabíjacie a testovacie stanice HAL a HS-Technik  ktoré ponúkame, umož�?ujú súčasné nabíjanie/testovanie jedného až desiatich akumulátorov pre priemyselné náradie od rôznych výrobcov, čo umož�?uje lepšiu organizáciu pracoviska. Okrem toho sa vďaka mikroprocesorovému riadeniu batérie v prípade potreby úplne vybijú a plne nabijú, čo vedie k predĺženiu ich životnosti. Zariadenie pomocou LED indikuje, kedy sa batéria nabíja, kedy je poškodená a kedy je elektronika chybná. Viacnásobné nabíjačky odporúčame používať na výrobných linkách, kde je dôležitá racionalizácia, reakčný čas a odolnosť a spoľahlivosť použitého zariadenia. Na požiadanie možno nabíjačky dodať so stojanmi, ktoré sa montujú na linky a montážne stanice. Pre akumulátorové skrutkovače všetkých výrobcov ponúkame aj vysokokvalitné výmeny batérií a službu repasovania batérií.

Podrobnosti o nástrojoch a riešeniach ponúkaných v tejto oblasti nájdete v priložených materiáloch.

Katalógy:

Letáky:

Prezentácie:

Filmy:

CLECO film Skrutkovače CellCore
CLECO film CellClutch
KVL film TQR 205M - Modul rádiového vysielača pre akumulátorové skrutkovače
HS-TECHNIK film Skrutkovač TorqBee