×

11. Pneumatické náradie pre obrábanie a motory

Výrobcovia:

www.intool.sk/?strona=producent&id=3
www.intool.sk/?strona=producent&id=7

Rozsah ponuky:

  • turbínky a presné brúsky;
  • priame a uhlové brúsky a leštičky;
  • oscilačné, orbitálne, vertikálne a pásové brúsky;
  • pištoľové vŕtačky rýchlo a pomaly otáčkové;
  • priame, uhlové a modulárne vŕtačky (s vymeniteľnými hlavami);
  • píly, nožnice, pilníky a iné pneumatické špecializované pracovné náradie;
  • pneumatické motory.

Pneumatické náradie na úpravu povrchu od spoločnosti DOTCO (v súčasnosti sa mení na CLECO) sa vyznačujú spoľahlivosťou, odolnosťou, ergonómiou a všestranným použitím. Brúsky DOTCO sú okrem iného prvou voľbou pre americkú holdingovú spoločnosť United Technologies Corporation (UTC) pôsobiacu hlavne v leteckom priemysle a spájajúcu také značky ako Pratt & Whitney, Goodrich, HS, Otis atď. Náradie DOTCO sa tiež úspešne používa v automobilovom, železničnom, lodiarskom a všeobecnom priemysle. Jedným z najznámejších a najhodnotnejších náradí na trhu sú turbínové brúsky určené na precízne práce, mimoriadne rýchle a výkonné. Najobľúbenejším modelom je turbínová brúska 10R9000, ktorá sama dosahuje hodnoty 100 000 otáčok za minútu pri zachovaní minimálnych rozmerov náradia a možnosti plynulej regulácie otáčok. Väčšie brúsky a leštičky sú k dispozícii v mnohých variantoch (priame, uhlové, rýchlo a pomaly otáčkové), všetky majú rovnaké vlastnosti - sú dobre vyvážené a veľmi efektívne, s vysokým výkonom pri zachovaní nízkych vibrácií. K dispozícii je tiež široká škála príslušenstva, napríklad upínacie puzdrá rôznych veľkostí alebo upev�?ovacie pásky.

Pneumatické vŕtačky DOTCO sú už mnoho rokov jednou z najčastejších volieb najväčších výrobných spoločností v leteckom priemysle. Toto náradie sa vyznačuje neuveriteľnou presnosťou, pevnosťou a trvanlivosťou, je dostupné v mnohých konfiguráciách a typoch (vrátane pištoľovej, rovnej, uhlovej, pomaly a vysoko otáčkovej alebo so systémom zameniteľných hláv). Okrem brúsok a vŕtačiek ponúkame aj ďalšie pneumatické náradie na obrábanie (napr. píly, nožnice, pilníky) a špecializované náradie pre letectvo - viac v záložke -> Náradie pre letecký priemysel.

Ponúkame tiež spoľahlivé pneumatické motory CLECO / GARDNER DENVER - používané všade tam, kde je opodstatnené používať stlačený vzduch ako zdroj energie. Konštrukcia motorov umož�?uje prevádzku v nepriaznivých podmienkach (znečistenie, korozívne prostredie, vysoká teplota). Vyznačujú sa vysokým krútiacim momentom umož�?ujúcim vysoké zaťaženie.

Podrobné informácie o riešeniach ponúkaných v tejto oblasti v priložených materiáloch.

Katalógy:

Letáky:

Prezentácie:

Filmy:

DOTCO Brúsky
DOTCO Brúsky