×

12. Náradie pre letecký priemysel

Výrobcovia:

www.intool.sk/?strona=producent&id=15
www.intool.sk/?strona=producent&id=10
www.intool.sk/?strona=producent&id=3

Rozsah ponuky:

  • frézy, vrtáky, navrtávaky a výstružníky;
  • záhlbníky a vŕtacie záhlbníky;
  • kefy do otvorov pod nity;
  • mikrometrické držiaky;
  • poloautomatické a automatické vrtné súpravy, vŕtačky na vŕtanie a vŕtacie stanice;
  • pneumatické ručné nitovacie kliešte a nitovacie čeľuste, nitovacie stanice;
  • bity a skrutky používané v letectve;
  • pneumatické brúsky a vŕtačky, špeciálne hlavice pre vŕtačky.

Náradie vyrábané spoločnosťou APEX TOOL GROUP (ATG) pod značkou RECOULES už viac ako 70 rokov využíva letecký priemysel na celom svete. Ponúkame frézy, vrtáky, navrtávaky, záhlbníky a výstružníky, ktoré nám umož�?ujú získať optimálne kvalitatívne vlastnosti otvoru (vrátane priemeru, uhla sklonu a hĺbky) pripravené na ďalšie montážne procesy, najčastejšie nitovanie. Výrobky sú známe svojou inováciou, trvanlivosťou, spoľahlivosťou a multifunkčnosťou, sú vyrobené z najlepších materiálov pomocou presných strojových zariadení a vysporiadajú sa aj s najťažšími materiálmi, ako sú dural alebo titán. RECOULES má široký výber typických riešení používaných v leteckom priemysle, ale nebráni sa ani špeciálnym vykonaniam - neobvyklé rozmery, materiál alebo dvojstup�?ové vŕtanie aj pri súčasnom zahlbovaní nie sú problémom.

Mikrometrické držiaky / ohraničníky hĺbky vŕtania (microstop drill cages) od firmy RECOULES, ktoré sú známe svojou extrémnou presnosťou, používajú klienti z leteckého priemyslu po celom svete s veľkou dôverou. Vynikajúca kvalita je zabezpečená použitím najlepších materiálov vybraných podľa najprísnejších noriem pri ich výrobe. Pred dodaním zákazníkovi sa držiaky podrobia podrobnej kontrole chýb.

ATG je už mnoho rokov lídrom na trhu v oblasti moderných vŕtacích zariadení pre letecký priemysel. Najznámejším produktom spoločnosti v tejto oblasti sú automatické alebo poloautomatické vŕtacie súpravy RECOULES (seria A1), DOLER a QUACKENBUSH, ktoré kombinujú konštantný posuv (positive feed drill) s trvalým odstra�?ovaním triesok. Tieto zariadenia sú špeciálne navrhnuté na presné vŕtanie do viacvrstvových materiálov - titánu, kompozitu alebo hliníka. Vŕtačky sú skonštruované aj pre špeciálne zákaznícke aplikácie, po predchádzajúcom testovaní materiálu a konzultáciách na výrobnej linke a výbere správneho upínania do stroja.

Pre proces montáže v leteckom priemysle ponúkame nitovacie zariadenia najvyššej kvality značky RECOULES (ručné nitovačky série RB s čeľusťami typu C-Yoke, Alligator a špeciálne verzie). Vďaka presnosti obsluhy, ľahkému používaniu, ako aj spoľahlivosti a trvanlivosti sú tieto nástroje nenahraditeľné v každej spoločnosti vyrábajúcej letecké komponenty. Kefy používané na čistenie otvoru pod nit od farby, špiny, hrdze a ďalších prvkov vytvorených počas vykonania otvoru sú tiež veľmi populárne a užívatelia si ich pochvaľujú. Použitie navádzacieho pilota významne zvyšuje bezpečnosť používania a zaistenie pozitívneho elektrického kontaktu eliminuje hromadenie statickej elektriny.

Naša ponuka pre letecký priemysel je okrem iného doplnená o špeciálne hlavice pre vŕtačky a koncovky do skrutkovačov ako sú bity (celý rozsah je podrobne opísaný v záložke -> Špeciálne hlavy, bity a nadstavce) a pneumatické brúsky a vŕtačky DOTCO (viac o tejto téme v záložke -> Pneumatické obrábacie náradie a motory).

Podrobné informácie o riešeniach ponúkaných v tejto oblasti v priložených materiáloch.

Katalógy:

Letáky:

Prezentácie:

Filmy:

RECOULES Vrtná súprava séria A2