×

5. Pneumatické skrutkovače a príslušenstvo

Výrobcovia:

www.intool.sk/?strona=producent&id=7
www.intool.sk/?strona=producent&id=36
www.intool.sk/?strona=producent&id=36

Rozsah ponuky:

  • pneumatické skrutkovače so spojkou;
  • pulzné skrutkovače;
  • rázové skrutkovače;
  • kontrolery a moduly na kontrolu pneumatických náradí;
  • príslušenstvo pre pneumatické náradie.

Pneumatické skrutkovače so spojkou umož�?ujú skrutkovanie s vysokou presnosťou (do 10%), naše náradie CLECO pokrýva rozsah od 0,06 do 410 Nm. Náradie je k dispozícii v priamej, pištoľovej a uhlovej verzii, ak je to potrebné, je tiež možná adaptácia špeciálnej hlavice tak, aby bolo možné skrutkovanie na ťažko prístupných miestach. V závislosti od modelu sa skrutkovače ovládajú pomocou tlačidla, páčky alebo tlaku. Súčasťou ponuky CLECO sú aj skrutkovače bez spojky, s mechanizmom preťaženia (zablokovanie), určené najmä pre veľmi vysoké krútiace momenty a pre aplikácie s premenlivými uťahovacími momentmi.

Pulzné skrutkovače CLECO série PTHH sú známe svojou odolnosťou a najlepšou opakovateľnosťou na trhu (zreteľne pod 10% pri vhodných spojoch). Náradie sa vyznačuje účinným 3-komorovým pneumatickým motorom s regulátorom otáčok a dvojkomorovým impulzným systémom so zabudovaným automatickým prívodom oleja - to zaručuje efektívnu prevádzku so zvýšeným pohodlím používania a zníženou údržbou. Nízka citlivosť na vibrácie pomáha zlepšiť pohodlie obsluhy a nižšia spotreba vzduchu znamená nižšie prevádzkové náklady.

Rázové skrutkovače sú navrhnuté tak, aby umož�?ovali spojenia, ktoré nevyžadujú najvyššiu presnosť, najmä pri veľmi vysokých uťahovacích momentoch (do 4000 Nm). Náradie CLECO série CW, CWC a CV, ktoré ponúkame, majú presný a efektívny rázový mechanizmus a vyznačujú sa vynikajúcou ergonómiou. Skrutkovače majú jedinečný mazací systém pre kladivo, nákovu a ďalšie pohyblivé časti. Mechanizmus je navrhnutý tak, aby v prípade nedostatku oleja nástroj nefungoval a chránil ho pred poškodením. Skrutkovače sa dodávajú s kovovým alebo kompozitným puzdrom a s rôznymi typmi upev�?ovacích prvkov a prepínačov.

Kontrolery pneumatického náradia CLECO TVP získavajú za pomoci dodatočného kábla údaje o spoji (OK/NOK). Vďaka tomuto riešeniu je možné okrem iného zhromažďovanie údajov o uťahovacích a výstupných elektrických signáloch používaných napríklad na uvoľnenie zámku, rukoväte, inštaláciu ďalších svetelných alebo zvukových signálov, atď. Ďalším zaujímavým zariadením je modul CLECO Tulman, ktorý umož�?uje zhromažďovanie údajov o práci a oprave akéhokoľvek pneumatického nástroja (skrutkovače, vŕtačky, brúsky).

Príslušenstvo pre pneumatické náradie, ktoré ponúkame, pokrýva širokú škálu výrobkov CEJN a SPIRALFLEX vrátane cievky / hadice, navijaky na hadice, vsuvky a konektory, pištole a iné príslušenstvo na stlačený vzduch.

Podrobné informácie o riešeniach ponúkaných v tejto oblasti v priložených materiáloch.

Katalógy:

Pobierz katalog w formacie PDF
CEJN katalóg
23/06/2020
Pobierz katalog w formacie PDF
Pobierz katalog w formacie PDF
CLECO katalog
08/02/2021
Pobierz katalog w formacie PDF
HAZET katalog
26/07/2022

Letáky:

Prezentácie:

Filmy:

CLECO Impulzné skrutkovače
CLECO Skrutkovače séria 19
CLECO TULMan