×

AKTUALITY

Prezentácia nových produktov firmy SCS (18/09/2020)

Vážený zákazník,

 

d�?a 17.09.2020 sa konala prezentácia nových produktov firmy SCS. Posielame najdôležitejšie informácie k novinkám a zárove�? najnovšie katalógy a prezentácie.

       Elektronický momentový kľúč SCS Freedom4 - štvrtá, ultraľahká verzia najpokročilejšieho elektronického momentového kľúča na trhu. Funkcia kontroly polohy uchytenia, automatická detekcia prekážok a vyhotovenie rámu kľúča z uhlíkových vlákien je len niekoľko z jeho nových inovatívnych funkcií. Výrobná verzia (PRW) a verzia pre kontrolu (LAB/SPC).

SCS Freedom4   SCS prezentacia Freedom 4  SCS Freedom4 - Kľúč s detekciou prekážok  SCS Freedom4 a funkcia kontroly pozície dlane  SCS Kľúč Freedom4 použitie (diel�?a motocyklového tímu) 

Klikové kľúče SCS CLS - jeden z mála klikových kľúčov dostupných na trhu vybavený snímačom, s možnosťou posielania hodnôt moment/uhol v reálnom čase, pracujúci s kontrolerom FIM alebo nezávisle(vystačí program na PC a rádiový modul!)

SCS leták CLS elektronický klikový kľúč  SCS prezentácia CLS  SCS Kľúč CLS v kombinácii s ovládačom FIM EVO 

Kontrolery SCS FIM EVO - kontroler, ktorý umož�?uje pripojenie až 12 rôznych montážnych nástrojov od rôznych výrobcov (klikové kľúče, EC skrutkovače, elektronické kľúče).Ku kontroleru je možné navyše pripojiť externé zariadenia (skener, tlačiare�? atď.). Všetky výsledky utiahnutia sú archivované s možnosťou ich odoslania do internej databázy pomocou populárnych protokolov (XML, OpenProtocol, ToolsNet, PFCS atď.)

SCS leták FIM EVO  SCS prezentácia FIM EVO  SCS Kľúč CLS v kombinácii s ovládačom FIM EVO 

Mobilný kalibračný stolík SCS FTS - jediný mobilný vozík na trhu na testovanie nástrojov s funkčnosťou 2 v 1 - možnosť testu náradia simulujúc spoj s hydraulickými brzdami a automatickou kontrolou klikového kľúča(kalibračná bunka iba pre klikové kľúče). Je to kombinácia/hybrid dvoch skvelých vozíkov SCS - FTY a AWT.

SCS leták FTS  SCS prezentácia FTS  SCS Testovacie stanovisko FTS 

 Pre viac informácií navštívte našu webovú stránku a kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom.