×

3. Akumulátorové skrutkovače a príslušenstvo

Výrobcovia:

www.intool.sk/?strona=producent&id=2
www.intool.sk/?strona=producent&id=34
www.intool.sk/?strona=producent&id=4
www.intool.sk/?strona=producent&id=7
www.intool.sk/?strona=producent&id=35

Rozsah ponuky:

  • akumulátorové skrutkovače so spojkou s možnosťou programovania;
  • akumulátorové skrutkovače so spojkou s Bluetooth komunikáciou;
  • multifunkčné akumulátorové skrutkovače so snímačom;
  • viacslotové nabíjačky, nabíjacie stanice a testery pre všetky typy akumulátorového náradia;
  • náhradné batérie všetkých výrobcov a regenerácia.

Akumulátorové skrutkovače s mechanickou spojkou sa používajú vo všetkých výrobných segmentoch vyžadujúcich presné utiahnutie skrutky s presne stanoveným krútiacim momentom (presnosť <10%). Náradie môže byť použité v sériovej výrobe vďaka automatickej kontrole stavu nabitia batérie. Skrutkovače rady MAKITA DFL a DFT a FEIN Accutec, ktoré ponúkame pokrývajú rozsah krútiaceho momentu od 0,3 - 65 Nm a sú k dispozícii v prevedení pištoľovom, uhlovom a priamom, dodatočne môžeme na náradie nainštalovať aj špeciálne hlavice pre ťažko dostupné aplikácie (Lübbering). Medzi výhody akumulátorových montážnych skrutkovačov patrí nielen presná vypínacia spojka, nízka hmotnosť a široký rozsah uťahovacieho momentu - majú aj množstvo ďalších funkcií, ako je možnosť nastavenia rýchlosti, smeru a uhlu otáčania a času v niekoľkých uťahovacích krokoch, opätovné utiahnutie spoja, pomalá funkcia štart alebo stop, alebo počítadlo cyklov. Skrutkovače s modulom bezdrôtového prenosu dát sú voliteľne k dispozícii, vďaka čomu môže užívateľ dohliadať na proces utiahnutia, čo vedie k úplnému odstráneniu spojení so stavom NOK.

Akumulátorové skrutkovače so zabudovaným snímačom AMT HCXB i PCXB sú najpokročilejšou skupinou uťahovacích náradí v našej ponuke. Tieto systémy umož�?ujú akékoľvek programovanie a implementáciu procesov presného uťahovania (presnosť v rozsahu 3 - 5%), pričom sa monitorujú a archivujú výsledky. Tieto náradia umož�?ujú uťahovanie na naprogramovaný krútiaci moment a uhol, môžu pracovať s kontrolermi, ale aj nezávisle. V takom prípade môže jedno náradie s niekoľkými uťahovacími programami nahradiť aj niekoľko pneumatických alebo akumulátorových skrutkovačov vybavených mechanickou spojkou. Pre zákazníkov hľadajúcich jednoduchšie riešenie, ktoré však umožní bezkáblovú prácu a dotiahnutie jedným náradím niekoľko skrutiek a zárove�? zber údajov, odporúčame hybridné skrutkovače CLECO CellCore so vstavaným displejom s programovacím rozhraním. Viac informácií o skrutkovačoch so snímačmi -> Elektrické skrutkovače so snímačmi (EC).

Nabíjacie a testovacie stanice HAL, ktoré ponúkame, umož�?ujú súčasné nabíjanie / testovanie jednej až niekoľkých batérií pre priemyselné náradie od rôznych výrobcov, čo umož�?uje lepšiu organizáciu pracoviska. Okrem toho sú batérie vďaka mikroprocesorovému riadeniu úplne vybité a úplne nabité, čo predlžuje ich životnosť. Zariadenie pomocou LED diód signalizuje nabíjanie batérie, jej poškodenie ako aj poruchu elektroniky. Viacslotové nabíjačky odporúčame používať na výrobných linkách, kde je dôležitý proces zlepšovania práce, reakčný čas, ako aj životnosť a spoľahlivosť použitých zariadení. Nabíjačky môžu byť na požiadanie dodané so stojanmi namontovanými na linkách a montážnych staniciach. Pre akumulátorové skrutkovače všetkých výrobcov ponúkame vysokokvalitné náhradné batérie a službu regenerácie batérií.

Podrobné informácie o riešeniach ponúkaných v tejto oblasti v priložených materiáloch.

Katalógy:

Letáky:

Prezentácie:

Filmy:

CLECO CellClutch
AMT Technológia uťahovania
AMT Príklady realizácie projektov
CLECO CellCore
AMT Montážna stanica zadnej nápravy